Informacji podprogowych wraz z seksu

By | June 3, 2016

Sheng mu, poznawcze neurolog z University of Minnesota jak i również jego koledzy przeprowadziła doświadczenia przy użyciu obrazów podprogowych. Rekrutowani wolontariuszy spośród różnych preferencji seksualnej seksualnych jak i również zebrali dziesięciu członków każdej z kolejnych grup: heteroseksualnych mężczyzn, dziewczyn heteroseksualnych, homoseksualnych mężczyzn jak i również kobiet homoseksualnych. Każda ekipa, następnie obejrzeli specjalnie zaprojektowane obrazów, które były wskazał bezpośrednio dzięki lewego i prawego wzroku oddzielnie.

Niegdyś Powiekszanie Penisa obraz o nazwie patch Gabor, nazwany na czołem matematyk, który stworzył go przetestować naszą zdolność aż do określenia częstotliwości przestrzennej jak i również kosmosu. Sheng on wyjaśnił, że zwyczajowo dwoje oczu, spojrzeć w ten sam obraz jak i również dlatego nie istnieje żadnych konfliktów, ale z wykorzystaniem patcha Gabor potrafił konstruować sytuacji dokąd oczy patrzyli na 2 różne obrazy. Teraz kiedy jedno oko jest zaprezentowana z obrazu, który posiada wysoki kontrast, a pozostała jest statyczny będzie wyłącznie Zobacz i zdawać sobie sprawę wraz z dynamicznego obrazu. Inny portret idzie niezauważony.

Przy pomocy wysoki kontrast portretu, przedstawione jedynie jedno oko, naukowcy mogą zatem niwelują obrazu, który był postrzegany przez innych oko. Wolontariusz będzie świadomy wysoki odwrotność obrazu.

Podczas eksperymentu naukowcy zaprezentowali ogromny kontrast portretu na 1 oko i obraz erotyczne na następne oko. Duży kontrast obrazu zapewniły erotyczne obraz przeszedł niezauważony. Erotyczne zdjęcia zmieniały się od nagiej kobiety do nagiego faceta. Na przykład naga kobieta okazała się heteroseksualny mężczyzna, człowiek homoseksualnych, homoseksualnej kobiecie i heteroseksualne damy.

Wibrator Analny W celu zapewnienia, że niewidzialne obrazy nie zostały wykryte świadomie wolontariusze zostali pouczeni, aby przycisnąć konkretnego klawisza na klawiaturze jeśli wypatrzyli różnicę między obrazy dostrzegalne poprzez pierwotnego lewego jak i również prawego oka.

Trzydzieści więcej niż jeden badania zostały przeprowadzone jak i również okazało się, że chłopi wyświetlane o wiele większa skłonność do wykrywanie orientacji Gabor patche, gdy zostały one przedstawione w gnieździe, które wcześniej zostało zajęte poprzez “niewidzialny” portret nagiej dziewczyny. To faktycznie pokazał, że nagi obraz działał jak podprogowych portret.
Jednak, gdy heteroseksualnych facetów były pokazywane, Gabor Patch, gdzie stało zdjęcie nagiego mężczyzny posiadali znacznie bardziej trudny termin wykrywanie orientacji. Heteroseksualne dziewczyny znaleźliby o wiele lepiej, kiedy się zdjęcie nagiej dziewczyny, podobnie jak homoseksualnych mężczyzn.

Wydawało się jednak, że efekty były w dużym stopniu lepiej, wówczas gdy ochotników wykazano podprogowych zdjęcia, które wniósł do ich orientacji seksualnej. Jednak wówczas gdy one zostały pokazane fotografie bez ogromnego kontrastu “zatajenie” podprogowych efekt i z całkowitą intencjonalnością można zobaczyć fotografie skutki nie zaakceptować były tak dobre.

Tak wydaje się to z tegoż badania, że podprogowych obrazy są wykrywane przez umysł i rozpatrzony.